Loading Posts...

Oldu Aq: Prison Break yeniden çekiliyor

Prison-Break-wallpapers

2005 – 2009 yılları arasında izleyiciyle buluşan Prison Break efsanesi tekrar çekiliyor. Fox kanalının CEO’su Dana Walden dizi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

prison-break-wallpaper-3

Geçtiğimiz aylarda sosyal medya üzerinde çok konuşulan Prison Break yeniden çekilecek söylentileri heyecan yaratmıştı. Fox kanalı yetkilileri uzun süren sessizliğin ardındanPrison Break’in mini dizi olarak çekileceğini açıklamış ve dizi hakkında ince detaylar vermişti. 10 bölümlük bir mini dizi halinde çekilecek projede Michael ve Lincoln kardeşler yeniden boy gösterecek. Final bölümünde yaşananların ardından akıllarda kalan soru işaretleri aydınlatılacak. İzleyicilerin asıl merak ettiği olay son bölümde ölen Michael Scofield nasıl diriltilecek?

 

Prison-Break-prison-break-883208_1024_768

Yeniden Fox ekranlarında yayınlanacak olan dizi için 10 bölümlük sipariş verilirken dizide yer alacak olan oyuncularda kesinleşti. Wentworth Miller ve Dominic Purcell eski rollerine geri dönerken dizide yer alacak olan iki isim de kesinleşti. Dizide Sarah Wayne Callies’i Sara, Robert Knepper’ı ise T-Bag karakterinde izleyeceğiz. Dizinin çekimlerine ise Mart ayında başlanacağı duyuruldu.

 

Leave a Comment

Loading Posts...