Loading Posts...

İZLEYECEK ZEVK BIRAKMADINIZ ANASINI SATAYIM !

56dedaa118c77351dc2bb452

Hepimizin bildiği gibi bugün Ziraat Türkiye Kupası finali oynanacak. sezon başından beri iki yakası bir araya gelemeyen Galatasaray favori gösterilen güçlü Fenerbahçe ile karşılaşıyor.

Bir tarafta kupayı 16 kere müzesine götüren kupa avcısı Galatasaray, diğer tarafta bizim gibi genç nesillerin bir kez de olsa kupayı aldığını gördüğümüz ve toplamda 6 kez kupayı kaldıran Fenerbahçe var. Benim kanaatim yinede kolay bir maç olmayacaktır. Derbiler her zaman sürprizlere gebedir. sezon sonuna doğru bitik Galatasaray, Fenerbahçe karşısında son derece etkili oynayıp beraberlikle bitirmişlerdi maçı. verilen bilgiler arasında Donk kadroya alınmamış. bu bence önemli ve etkili bir karar olmuş zira Donk çok kötü bir sezon geçirdi ve bir türlü geçen seneki oyunu ortaya koyamadı. Muslera, Galatasarayda en kilit isim olacaktır. Galatasaray defansı bu sezon hiç güven vermedi ve bu maçta da etkili olacaklarını düşünmüyorum açıkçası. aynı şekilde Volkan da gününde olursa Podolski’yi zorlayacaktır. Kısaca beyler, maçın kaderi kalecilerde bu akşam.

MMM

 

Diğer yandan üzerine konuşulması gereken 2 isim daha var. Sneijder ve Van Persie.

Volkan’nın her zaman dizlerini titreten sneijder, bakalım bu maçta da “essalum aleyküm ve rahmetullah” çektirebilecek mi ???
VOLKİ

 

 

 

 

 

 

 

 

Kesinlikle özel önlemler alınacaktır Sneijder için ama son dk ya kadar bu vuruşları Galatasaray taraftarı bekleyecektir. Bakalım görsel şölenlerle karşılaşabilecek miyiz akşam ? Van Persie ise sezon boyu bi ritim tutturamadı. bazı maçlarda kral oldu bazı maçlarda da küfür manyağı oldu. ama ne olursa olsun o Robin Van Persie 😉

Son olarak ilk maç bilgilerini vererek haberimizi noktalandıralım:

STAT:Antalya
HAKEM: Mete Kalkavan
SAAT: 21.15

GALATASARAY:
Muslera, Linnes, Denayer, Hakan, Carole, Sabri, Selçuk, Emre, Sneijder, Sinan, Podolski
TEKNİK DİREKTÖR: J. Olde Riekerink

FENERBAHÇE
: Fabiano, Gökhan, Alves, Kjaer, Hasan Ali, Mehmet Topal, Josef, Alper, Volkan, Nani, van Persie
TEKNİK DİREKTÖR: V. Pereira

 

 

Leave a Comment

Loading Posts...