Loading Posts...

Kupayı Aldınız Eyvallah da Bok Gibi Oynadınız !!!

FENERBAHÇE'Yİ 1-0 YENEREK 54. ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI'NI KAZANAN GALATASARAY, DÜZENLENEN TÖRENLE KUPASINI ALDI. (ALPARSLAN ÇINAR/ANTALYA-İHA)
FENERBAHÇE'Yİ 1-0 YENEREK 54. ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI'NI KAZANAN GALATASARAY, DÜZENLENEN TÖRENLE KUPASINI ALDI. (ALPARSLAN ÇINAR/ANTALYA-İHA)

17. Kez Kupayı Kaldıran Galatasaray Yine Tat Vermedi

Son derece anti fair-play çerçevesinde gerçekleşen bir maç izledik beyler.

Şimdi Allah var cimbom ilk yarı etkili oynadı ama 50. dakikadan sonra skorun üstüne yatılır mı arkadaş. golü atmışın feneri kitlemişin herşey süper niye Sneijder i oyundan alıyon aq. adını hala ezberleyemediğim abuk teknik direktöre rağmen yine iyi aldılar maçı. gecenin yıldız adaylarından biri yine Musleraydı. ;Beklemdiğim şekilde Podolski maça çok iyi başladı ama; benim halı saha performansım gibi golü attıktan sonra yattı şerefsiz. Çirkefleşti saldırdı saçma sapan hareketlere girdi. ama maçın yıldızı yine Podolski oldu. Genç Sinan da beklentileri karşılayamadı ve sessiz sedasız oyundan çıktı.
galatasaray-fenerbahce-maci-kupa-toreni-fotograflari_0cee7e1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peki ya Fenerbahçeye ne demeli ? Abi adamlar bi Şükrü Saraçoğlunda atara geliyor. konuşup duruyolar tüm sezon kendi evimizde yenilgi yüzü görmedik. Banane aq ! istediğin kadar yenilme, kupayı alamazsan ligi alamazsan böyle beşiktaşla dalga geçtiğin gibi şerefli ikinciliklerle yetinirsin işte. Galatasaraya babasının  yapmayacağı kıyağı yaptı Fenerbahçe. Hadi onlar Sneijder i çıkardı oyundan sen niye Van Persie yi çıkarıyosun. Fernandaonun girdiği kaçtane pozisyon Van Perise için mutlak gol pozisyonlarıydı.Elindeki not defterine de heralde yiyeceği bafilileri yazıyodu.

Screenshot_1

 

Özetle saçma sapan bir maçtı, beni şaşırtmadılar.

Selçuğun Hasan Ali’ye gereksiz atarı, hakemin sarı kart fetişizmi, Gökahn Gönülün Beşiktaş ayağına oynatılmaması, Maç eksiği olan Markovic in oyuna alınması, Yasin Özetekinin bok gibi oyunu falan filan derken işte karşınızda Türkiye’nin iki büyük takımı. Yorum sizin…

Leave a Comment

Loading Posts...