Loading Posts...

Günün Fotoğrafı

IJ_the-monkey

17.06.2016 Cuma

Bir haftayı daha geride bırakırken sizi bu stresten uzaklaştıracak ama aynı zamanda neden buradayım dedirtecek bir fotoğrafla baş başa bırakıyorum. Günün fotoğrafı havai adalarından geliyor 🙂

hawaii-plaj16.06.2016 Perşembe

Beyaz Alageyikler dünyada en nadir görülen canlı türlerinden biridir arkadaşlar. Bu fotoğrafta da nadir görülen bu durum objektiflenmiş hemen. Günün fotoğrafı beyaz alageyik oluyor.

White-Brown-Deer-Photograph15.06.2016 Çarşamba

Tatil zamanı iyice yaklaşırken hzuur bulunucak yerler de araştırılmaya başlandı. işte burada onlardan birini sizlere sunuyoruz…

asd

14.06.2016 Salı

Amazon ormanlarında yağmurlar yaman olur bilen bilir. Fotoğrafta görülen maymuncuk ta kendini yağmurdan korumaya çalışırken muhteşem bir zamanlama ile objektiflere yakalanmış. Günün fotoğrafı hayvanlar aleminden geliyor.

14881713.06.2016 Pazartesi

Uzak diyarlara yolculuk yapmak istiyorsanız, görmediğiniz turistik kentlere ilgi duyuyorsanız, doğayı ve yağmuru seviyorsanız, yağmur ormanları ile bezenmiş büyülü bir dünya olarak Angkor Wat karşımıza çıkıyor. Tapınak şehir de denilen Angkor Wat, budistlerin ve hinduların ilahi kıldığı mekandır. Otantik tatil geçirmek isteyenler için gezilmesi görülmesi gereken turistik yerler listenize almanızda büyük fayda var. Bu eşsiz görüntüsüyle Angkor Wat günün fotoğrafı olmaya hak kazanıyor.

manzara

Leave a Comment

Loading Posts...