Loading Posts...

İçtiğiniz Sigaraya Göre Kişilik Analizi

aaaaaaaaaaa

Eveettttt şimdi hepiniz sigaralarınızı yaktınız ve elinizdeki sigara markasına göre nasıl bir kişiliksiniz onu göreceksiniz.

Gayet keyifli olacağını düşündüğüm bu haberi tamamen hayat tecrübelerime dayanarak hazırladım 😀

Bakalım sizin de hoşunuza gidecek mi. Yakın sigaraları başlıyoruz.

 

rossa
İlk olarak muratti rosso ile başlıyoruz. bu sigara aylık geliri standartlarda olan erkeklerin sigarasıdır. ortamlara girer, arada kaliteli espiriler patlatır, fazla sevgilisi olmaz genel de yalnız kovboy takılır ama adamdır.Kısacası garson boy bir insan modelinden bahsediyoruz.

 

dipblue
Camel dipblue sonradan görme adamların sigarasıdır. daha önceden içtiği markaya ihanet edip bunu içmişlerdir dolayısıyla hayatta da tutunamazlar fazla. gereksiz olarak görülen ama babasından parası gelen öğrenciler janjanlı paket kurbanlarına en büyük örnektir.

 

davidoff
İşte tam bir müptezel sigarası. Sarışın yarın metre topuk 1 kilo makyaj ve ruj ile ortamlara akan ablalarımızın ellerinden düşmeyen gereksiz slim sigara. bide ateş istemezler mi . Ağzına ispirtoyu döküp yakacan aga.

 

lark
abi ben lise 2 ye gidiyom, anamdan babamdan gizli sigara içiyom 18 kişi para koyduk lark aldık tuvalette içiyoz. ehehehe. bu paket bana başka bişey ifade etmiyo beyler

 

marlboro
bunu içen adam parasını güzel harcayan adamdır, karizmadır, asla boş adam içmez marlboroyu. Şahsına münhasırdır, lafı dinlenir, manitası eksik olmaz ve hep kıskanılır, nett.

 

pallmal
Bu sigara neden üretilmiş ben hala anlamış değilim, bir de renk renk var. En gıcık olduğum turuncu, neyse bunu içen adamlar hep farklı olmaya çalışan ama bi boka yaramayan kişilerdir. Ya da olaylara hep değişik bakan biridir falan filan

 

parlemenet
İşte geldik PARLEMENT REZERVE ye. Günümüz Berkecan’larının bazen de Pelinsu’ların sigarasıdır. Bunu içen adamın aylık geliri min 5.000 tl dir. Kalitesine göre 50.000 TL ye kadar çıktığı görülmüştür. Daha da yukarısı başka hazlar peşinde zaten. Kısaca zengin pijlerinin günlük tüketim maddesidir fazla da yoruma gerek yok.

 

winston
Klasik ünivesite öğrencisi sigarasıdır. Özellikle uzun saçlarıyla, ota boka hocam hocam diye hitap eden dingiller içer bu sigarayı, yandan asmalı çantası ve 2 beden büyük yaz kış giydiği hırkasını da unutmamak lazım bu abuk insanların.

 

sasun
BONUS: Babalarımızın dedelerimizin bir zamanlar vazgeçemediği sigaradır. Mesela efendime söyleyim bu sigarayı günde 2-3 paket içen amcalar vardı hep çevremizde tontiş tontiş şimdi hepsi öldü. Kısaca sigaranın hakkını veren sigara Samsun 216 seni de unutmayacaz

 

Leave a Comment

Loading Posts...